Davet

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı olarak, uzun yıllara dayanan bir geleneği sürdürmenin gururunu yaşamaktayız. “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” toplantılarımız, iç hastalıkları alanındaki son gelişmeleri güncel bir perspektifle ele almaktadır. Bu yıl da meslektaşlarımıza bu anlamlı platformda katılım fırsatı sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Toplantılarımız, özellikle iç hastalıkları alanında uzmanlaşmış deneyimli akademisyenlerimizin sunumlarıyla zenginleşen “İnteraktif Oturum” ve “Uzmanına Danış” formatlarına odaklanmaktadır. Genç meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik özenle hazırlanan bu oturumlar, bilgi paylaşımının yanı sıra interaktif bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da yoğun ilgi beklemekteyiz.

Sapanca NG Enjoy Hotel ‘de 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan toplantımız, iç hastalıkları alanının önde gelen uzmanlarını bir araya getirecek ve güncel tıbbi yaklaşımları ele alacaktır. Bilimsel programımız, günlük klinik pratiklerde karşılaşılan en son zorlukları ele alacak şekilde titizlikle hazırlanmıştır.

Toplantı süresince, saygıdeğer hocalarımız oturumlar dışında da genç meslektaşlarımızla birebir görüşmeler yapacak ve deneyimlerini paylaşacaklar. Bu, bilgi alışverişini ve öğrenme fırsatlarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yıl da, önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılar sözlü sunum olanağı bulabilecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızı, 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında NG Sapanca Enjoy Hotel’ de düzenlenecek olan toplantımıza katılmaya davet ediyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizi bir araya getirerek, iç hastalıkları alanındaki güncellemelere katkı sağlayacağımız bu özel etkinlikte bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Prof. Dr. Kerim Güler         Prof. Dr. Şükrü Palanduz


İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği
Prof. Dr. Kıvanç Çefle
Prof. Dr. Timur Selçuk Akpınar
İstanbul Üniversitesi
İstanbul Tıp Fakültesi
İç Hastalıkları Anabilim Dalı
Tel : +90 212 414 20 00
E-mail: kcefle@gmail.com
E-mail: doktortimur@gmail.com
Web: www.itfichastaliklari.org


D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
İçerenköy Mah. Çayır Cad. No:5
Bay Plaza Kat:12
Ataşehir, İstanbul
Tel: +90 216 573 18 36
E-mail: istanbul1@devent.com.tr
Web: www.devent.com.tr

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.